10.04.2024 09:29
Матері загиблого Героя Роздільнянщини передали посмертну нагороду «ЗА МУЖНІСТЬ»
![6616322dc3837__436424354_744055027910867_8631177623030227471_n.jpg 6616322dc3837__436424354_744055027910867_8631177623030227471_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/215312/6616322dc3837__436424354_744055027910867_8631177623030227471_n.jpg)
Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено нашого Героя, Артема Леонідовича Огороднікова. Нагрудний знак та посвідчення, підписане Президентом України, (Указ від 01 вересня 2023 року №550) у приміщенні Єреміївського старостату передали матері Галині Олександрівні очільник громади Валерій Шовкалюк спільно з начальником районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – майором Олександром Бірюком в присутності старости округу Сергія Турчука та знайомих.⠀
⠀
Орден «За мужність» – державна нагорода України, видається при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.
⠀
«Знаю, що жодні слова не зможуть полегшити горе родині, бо втрата сина – це невимовний біль, який залишиться на завжди. Для нас Артем назавжди залишиться Героєм, який віддав найцінніше за Україну – життя! Вічна шана воїну», – промовив Валерій Шовкалюк.
⠀
Артем Огородніков – військовослужбовець 1991 року народження, навідник 3 парашутно-десантної роти 1 парашутно-десантного батальйону, мешканець села Бринівка. Загинув 13 березня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області.
⠀
Вічна пам'ять загиблим захисникам України.
Герої не вмирають, доки ми пам'ятаємо про їх історію та подвиги.
Громада у соцмережах:
![436342911_744055184577518_2417635091334033583_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/215313/436342911_744055184577518_2417635091334033583_n.jpg)
![436348080_744055234577513_4821010911220583480_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/215314/436348080_744055234577513_4821010911220583480_n.jpg)
![436426556_744054977910872_7526834971219767802_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/215315/436426556_744054977910872_7526834971219767802_n.jpg)
![436428378_744055187910851_1352626226049073290_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/215316/436428378_744055187910851_1352626226049073290_n.jpg)
![436429551_744055064577530_3595054030855578417_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/215317/436429551_744055064577530_3595054030855578417_n.jpg)
![436445627_744055121244191_5361232935470923367_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/215318/436445627_744055121244191_5361232935470923367_n.jpg)
![436467741_744054987910871_1936902781212278513_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/215319/436467741_744054987910871_1936902781212278513_n.jpg)
![436509365_744055357910834_7494765781246050766_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/215320/436509365_744055357910834_7494765781246050766_n.jpg)
![436934008_744055074577529_7657653753226204887_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/215321/436934008_744055074577529_7657653753226204887_n.jpg)