15.04.2024 16:49
Робочий тиждень розпочався з апаратної наради
![661d30a46c164__photo_4_2024-04-15_13-35-27.jpg 661d30a46c164__photo_4_2024-04-15_13-35-27.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/217790/661d30a46c164__photo_4_2024-04-15_13-35-27.jpg)
Сьогодні в залі засідань Роздільнянської міської ради очільник громади Валерій Шовкалюк провів щотижневу апаратну нараду, на якій були присутні секретар міської ради, керуючий справами, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Роздільнянської міської ради.
⠀
У ході наради виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний тиждень. Пріоритетними завданнями залишаються: питання соціально-економічного напрямку, забезпечення внутрішньо переміщених осіб всім необхідним, питання благоустрою, утримання доріг та необхідності проведення ямкового ремонту, функціонування закладів освіти, удосконалення роботи закладів охорони здоров’я, мобілізаційні заходи в громаді, готовність укриттів для використання за призначенням.
⠀
У громаді продовжується щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» ведуться роботи з благоустрою територій старостинських округів та міста Роздільна.
⠀
Усі підприємства, установи та заклади Роздільнянської міської ради працюють у штатному режимі.
⠀
По завершенню апаратної наради надано доручення за різними напрямками роботи.
Громада у соцмережах:
![photo_1_2024-04-15_13-35-27.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/217791/photo_1_2024-04-15_13-35-27.jpg)
![photo_5_2024-04-15_13-35-27.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/217792/photo_5_2024-04-15_13-35-27.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Засідання виконкому
22/07/2024
Апаратна нарада
19/07/2024
43 сесія Роздільнянської міської ради
Усі новини