18.04.2024 11:31
Фінальні змагання обласної Спартакіади «Шкіряний м'яч»
![6620de02e5871__436431629_748756744107362_4812265310047747739_n.jpg 6620de02e5871__436431629_748756744107362_4812265310047747739_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/219551/6620de02e5871__436431629_748756744107362_4812265310047747739_n.jpg)
16 квітня 2024 року в рамках шкільної Спартакіади відбулись фінальні змагання з футболу обласної спартакіади «Шкіряний м’яч». На базі Кам’янського ліцею відбулось урочисте відкриття змагань за участі Роздільнянського міського голови Валерія Шовкалюка, заступника директора Одеської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи Олімпійського резерву Анатолія Плєвако, директора ДЮСШ Володимира Замітайла, старости Кам’янського старостинського округу Олександра Александрова, представників відділу освіти, команд учасників та їх тренерів.
⠀
Після чого на стадіоні ліцею у захоплюючу гру вступили юні футболісти – юнаки та дівчата з 9-ти громад області. У змаганнях взяли участь команди з Роздільнянської, Нерубайської, Знам’янської, Окнянської, Березівської, Балтської, Коноплянської, Ананьївської та Великомихайлівської громад.
⠀
Результати футбольної зустрічі дівчат:
1 – команда дівчат з Ананьїва,
2 – команда дівчат з Роздільної,
3 – команда дівчат з В. Михайлівки,
4 – команда дівчат зі Знам’янки,
5 – команда дівчат Коноплянської ТГ.
⠀
Результати футбольної зустрічі юнаків:
1 – команда юнаків Окнянської ТГ,
2 – команда юнаків з Балти,
3 – команда юнаків зі Знам’янки,
4 – команда юнаків з Нерубайська,
5 – команда юнаків Березівської ТГ.
⠀
Переможці були нагородженні дипломами, медалями та Кубками за сприяння Одеської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи Олімпійського резерву. Щира подяка всім причетним до організації та проведення фінальних змагань обласної Спартакіади «Шкіряний м'яч».
⠀
Вітаємо переможців змагань, бажаємо подальших успіхів і нових перемог на шляху до спортивного олімпу!
Більше фото на фейсбук-сторінці громади.
Громада у соцмережах:
![437755471_748754454107591_4757142944835082345_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/219683/437755471_748754454107591_4757142944835082345_n.jpg)
![437759473_748755120774191_8392638345295867927_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/219684/437759473_748755120774191_8392638345295867927_n.jpg)
![437773428_748755340774169_3709618686150142347_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/219685/437773428_748755340774169_3709618686150142347_n.jpg)
![437798431_748754707440899_9141128595219724511_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/219686/437798431_748754707440899_9141128595219724511_n.jpg)
![437892408_748756290774074_3521476552799352237_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/219687/437892408_748756290774074_3521476552799352237_n.jpg)
![437931474_748755870774116_443715804960417312_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/219688/437931474_748755870774116_443715804960417312_n.jpg)
![437940601_748756324107404_846402599737622135_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/219689/437940601_748756324107404_846402599737622135_n.jpg)
![438685997_748754717440898_4020470724160714713_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/219690/438685997_748754717440898_4020470724160714713_n.jpg)
![438706703_748754957440874_2703885408452952738_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/219691/438706703_748754957440874_2703885408452952738_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
День тренера
Усі новини