19.04.2024 15:43
Розвиток через технології, підтримка від ЮНІСЕФ
![6622673851eb8__437534496_933557818772167_7006870092906253121_n.jpg 6622673851eb8__437534496_933557818772167_7006870092906253121_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/220517/6622673851eb8__437534496_933557818772167_7006870092906253121_n.jpg)
17 квітня 2024 року Роздільнянська територіальна громада отримала неоціненну підтримку – благодійну допомогу у вигляді ноутбуків HP, сумок для ноутбуків, навушників та комп’ютерних мишей. Гаджети були закуплені та доставлені за підтримки Європейського союзу.
⠀
Наразі сім дітей з числа внутрішньо переміщених осіб Роздільнянської громади отримають у користування сучасні девайси, завдячуючи співпраці Міністерства освіти та науки України з ЮНІСЕФ. Це не лише технічне забезпечення, але й можливість для дітей отримати якісну освіту. Цей крок допоможе забезпечити їм доступ до сучасних технологій та зробить навчання більш цікавим та ефективним.
⠀
Така ініціатива є важливим кроком у підтримці освітнього процесу та розвитку дітей, допомагаючи їм отримати не лише знання, але й розвивати навички, необхідні для успішного майбутнього.
Громада у соцмережах:
![photo_2024-04-19_13-45-08.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/220518/photo_2024-04-19_13-45-08.jpg)
![photo_2024-04-19_13-45-13.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/220519/photo_2024-04-19_13-45-13.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
05/07/2024
Шановна батьківська громадськість!
28/06/2024
Участь представників громади у громадських обговореннях реформи профільної середньої освіти
15/06/2024
КУ «Роздільнянський центр освіти» повідомляє
Усі новини