22.04.2024 11:12
Новий робочий тиждень традиційно розпочався з апаратної наради
![66261c656e497__photo_2024-04-22_10-52-00.jpg 66261c656e497__photo_2024-04-22_10-52-00.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/220866/66261c656e497__photo_2024-04-22_10-52-00.jpg)
22 квітня 2024 року відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням першої заступниці міського голови Ольги Босюк, на якій були присутні: секретар міської ради, керуючий справами, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Роздільнянської міської ради.
Секретар міської ради Тетяна Антонова-Левченко наголосила на необхідності своєчасної підготовки проєктів рішень до чергового засідання сесії міської ради.
Керівники структурних підрозділів звітували про поточний стан справ у відповідних галузях, а також окреслено план подальших заходів, зустрічей, онлайн-нарад та засідань на поточний тиждень.
Серед пріоритетних залишаються: питання соціально-економічного напрямку, формування фонду тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб, питання благоустрою, забезпечення учасників освітнього процесу спорудами цивільного захисту для подальшого безперебійного функціонування навчально-виховних закладів громади, мобілізаційні заходи в громаді та розширення партнерських зв’язків. Усі підприємства, установи та заклади Роздільнянської міської ради працюють у штатному режимі.
По завершенню апаратної наради надано доручення за різними напрямками роботи.
Громада у соцмережах:
![photo_2024-04-22_10-52-01.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/220867/photo_2024-04-22_10-52-01.jpg)
![photo_2024-04-22_10-52-02.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/220868/photo_2024-04-22_10-52-02.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Засідання виконкому
22/07/2024
Апаратна нарада
19/07/2024
43 сесія Роздільнянської міської ради
Усі новини