22.04.2024 16:53
Щодо оповіщення та призову людських та транспортних мобілізаційних ресурсів на території громади
![66266c45e4589__photo_2024-04-22_10-52-47-(2).jpg 66266c45e4589__photo_2024-04-22_10-52-47-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/221241/66266c45e4589__photo_2024-04-22_10-52-47-(2).jpg)
Сьогодні, 22 квітня 2024 року, заступник міського голови Денис Петров провів важливу онлайн-нараду за участі старост старостинських округів громади. Під час наради акцент був зроблений на питаннях, пов'язаних з веденням військового обліку та здійсненням заходів з оповіщення військовозобов’язаних жителів громади, а також визначено роль та відповідальність кожного учасника в цьому процесі.
⠀
Старости поділилися своїм досвідом та ініціативами з удосконалення системи військового обліку та проведеної роботи з оповіщення військовозобов’язаних в своїх округах.
⠀
За результатами наради старостам надані відповідні доручення.
Громада у соцмережах:
![photo_2024-04-22_10-52-47-(3).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/221244/photo_2024-04-22_10-52-47-(3).jpg)
![photo_2024-04-22_10-52-47.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/221245/photo_2024-04-22_10-52-47.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Засідання виконкому
22/07/2024
Апаратна нарада
19/07/2024
43 сесія Роздільнянської міської ради
Усі новини