04.05.2024 11:44
Посмертна нагорода Героя Роздільнянської громади
![6635f5e01c45c__Загиблі-(22).png 6635f5e01c45c__Загиблі-(22).png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/226985/6635f5e01c45c__Загиблі-(22).png)
Цього тижня орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), відповідно до Указу Президента від 1 грудня 2023 року №797, нагороджено нашого Героя – Дмитра Сергійовича Вибойченка.
⠀
Нагрудний знак та посвідчення, підписане Президентом України, передали рідним загибого військовослужбовця очільник громади Валерій Шовкалюк спільно з начальником Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майором Олександром Бірюком.
⠀
Орден «За мужність» надається при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.
⠀
Дмитро Вибойченко – солдат, водій стрілецького відділення, 1992 року народження. Трагічно загинув 8 березня 2023 року, отримавши поранення, несумісні з життям, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Бахмут на Донеччині.
⠀
Роздільнянська громада висловлює глибоку повагу та вдячність за самовідданість та мужність Дмитра Сергійовича Вибойченка. Його подвиг назавжди залишиться в пам'яті нащадків.
Громада у соцмережах:
![photo_2024-05-02_19-19-14-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/226986/photo_2024-05-02_19-19-14-(2).jpg)
![photo_2024-05-02_19-19-15.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/226987/photo_2024-05-02_19-19-15.jpg)
![photo_2024-05-02_19-19-16.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/226988/photo_2024-05-02_19-19-16.jpg)
![snapedit_1714811782794.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/226989/snapedit_1714811782794.png)