08.05.2024 11:29
У РОЗДІЛЬНІЙ ВШАНУВАЛИ ЗАГИБЛИХ ТА ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ
![663b39866fd4f__photo_2024-05-08_09-59-58.jpg 663b39866fd4f__photo_2024-05-08_09-59-58.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/234767/663b39866fd4f__photo_2024-05-08_09-59-58.jpg)
У рамках урочистих заходів, які відбулися 8 травня у Роздільній з нагоди Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, громада виявила глибоку повагу та вшанування перед загиблими воїнами.
Урочистості відбулися біля пам'ятних меморіалів, розташованих на вулиці Європейській та в міському парку, де від вдячних нащадків – представників місцевої і районної влади, Роздільнянського РВП ГУ НП, школярів, педагогічних колективів та громадськості до підніжжя пам’ятників були покладені живі квіти, виражаючи глибоку вдячність та вічну пам'ять.
Учні навчальних закладів міста брали участь у організованому флешмобі, утворили символ Дня пам'яті та перемоги – квітку маку. Цей символічний акт відображав не лише патріотичний настрій, але й високу свідомість молодого покоління про важливість історичної пам'яті про загиблих.
Пам’ятаємо тих, хто боронив Україну тоді!
Шануймо тих, хто боронить її сьогодні!
Громада у соцмережах:
![photo_2024-05-08_09-59-56.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/234851/photo_2024-05-08_09-59-56.jpg)
![photo_2024-05-08_10-00-02.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/234852/photo_2024-05-08_10-00-02.jpg)
![photo_2024-05-08_10-00-03.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/234853/photo_2024-05-08_10-00-03.jpg)
![photo_2024-05-08_10-00-07.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/234854/photo_2024-05-08_10-00-07.jpg)
![photo_2024-05-08_10-00-16.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/234855/photo_2024-05-08_10-00-16.jpg)
![photo_2024-05-08_10-01-40.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/234856/photo_2024-05-08_10-01-40.jpg)
![photo_2024-05-08_10-01-51.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/234857/photo_2024-05-08_10-01-51.jpg)
![photo_2024-05-08_10-01-56.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/234858/photo_2024-05-08_10-01-56.jpg)
![photo_2024-05-08_10-02-02.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/234859/photo_2024-05-08_10-02-02.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Засідання виконкому
22/07/2024
Апаратна нарада
19/07/2024
43 сесія Роздільнянської міської ради
Усі новини