09.05.2024 13:31
Змагання з легкої атлетики в рамках обласної Спартакіади школярів
![663ca72e1ad66__зображення_viber_2024-05-09_11-32-50-276.jpg 663ca72e1ad66__зображення_viber_2024-05-09_11-32-50-276.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/235394/663ca72e1ad66__зображення_viber_2024-05-09_11-32-50-276.jpg)
7 травня 2024 року на Одеському стадіоні «Динамо» проводились змагання з легкої атлетики в рамках обласної Спартакіади школярів. Це був останній, 15-й вид спартакіади.
Команда Роздільнянської міської територіальної громади зайняла 2 місце.
Особливо відзначились Бурдейна Марія, яка стала чемпіонкою на дистанції 200 метрів, Данилюк Ксенія, яка зайняла 2 місце на дистанції 800 метрів (Роздільнянський міський ліцей № 1).
Вагомий внесок у загальний результат внесли Дикал Юлія, Іванова Віолетта, Іванова Ельвіра (Роздільнянський міський ліцей № 1), Богданова Анна, Школьник Вікторія (Роздільнянський міський ліцей № 4), Чаплигіна Єлизавета, Балаюш Вячеслав (Роздільнянський міський ліцей № 2).
Тренер команди – Делі Михайло Іванович.
У загальному заліку Спартакіади школярів Одеської області з різних видів спорту Роздільнянська міська територіальна громада зайняла 3 місце.
Громада у соцмережах:
![зображення_viber_2024-05-09_11-32-37-567.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/235395/зображення_viber_2024-05-09_11-32-37-567.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
День тренера
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Засідання виконкому
Усі новини