Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

16.05.2024 13:56

Нарада з ДТЕК Одеські електромережі: Шлях до енергетичної стабільності

6645e69a49a9b__photo_2024-05-15_14-27-00.jpg

15 травня 2024 року в актовій залі Роздільнянської районної військової адміністрації відбулася важлива нарада під головуванням начальника адміністрації Сергія Приходька, представників ДТЕК Одеські електромережі та голів органів місцевого самоврядування. Від Роздільнянської громади участь у засіданні приймали, міський голова Валерій Шовкалюк та заступник голови Микола Петровський.

✅ Енергетична стійкість в умовах викликів
Генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі Дмитро Григор’єв разом з командою представив звіт про роботу та досягнення компанії в осінньо-зимовий період 2023-2024 років. Основна увага була зосереджена на підготовці до можливих атак і швидкому реагуванню на надзвичайні ситуації, що стали реальністю в умовах воєнного конфлікту.

✅ Інвестиції в майбутнє
Пан Григор’єв повідомив, що згідног інвестиційної програми на 2024 рік буде проведена реконструкція 10 кілометрів повітряної лінії 10кВ із заміною голого проводу на СІП та дефектних опор на території громади. Це дозволить значно підвищити надійність електропостачання та знизити втрати електроенергії.

✅ Підтримка ветеранів
Компанія активно підтримує ветеранів, створюючи комфортні умови для їх повернення до роботи та успішної адаптації у виробничому середовищі. Програми підтримки включають психологічний супровід, оздоровчі заходи, перекваліфікацію, а також наставництво та медичну допомогу.

✅ Покращення комунікації
Керівник департаменту з обслуговування клієнтів Анастасія Наугольникова доповіла про нові шляхи взаємодії з клієнтами, тоді як Юлія Почебут, керівник департаменту з комунікацій, розповіла про заходи щодо покращення комунікації між компанією та її споживачами. Представники Одеські електромережі також наголосили на важливості дотримання правил пожежної безпеки та закликали громадян бути уважними поблизу електромереж.

Завершуючи нараду, Сергій Приходько підкреслив важливість співпраці між енергетичними компаніями та місцевими органами влади для забезпечення стабільної роботи енергосистеми. Учасники наради дійшли згоди, що спільні зусилля сприятимуть не лише підвищенню надійності електропостачання, але й загальному зміцненню соціальної та економічної стабільності в регіоні.
Ця нарада стала важливим кроком до посилення енергетичної стійкості та безпеки в умовах сьогодення, доводячи, що спільна робота і взаємодопомога можуть подолати будь-які труднощі


Громада у соцмережах:

       

photo_2024-05-15_14-26-58-(2).jpg photo_2024-05-15_14-26-58.jpg