17.05.2024 14:24
Підвищення стандартів!
![66473ebd2292f__photo_2024-05-17_14-22-49.jpg 66473ebd2292f__photo_2024-05-17_14-22-49.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/238384/66473ebd2292f__photo_2024-05-17_14-22-49.jpg)
З метою контролю щодо впровадження системи НАССР в організації харчування у шкільних їдальнях освітніх закладів Роздільнянської територіальної громади спеціалістами Роздільнянського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, в.о. начальника відділу освіти Мариною Ніщенко, директором КУ «Роздільнянський центр освіти» Миколою Сухим було здійснено об’їзди Старостинської гімназії та Слобідського ліцею.
У результаті проведеної роботи відзначено позитивні зрушення в організації харчування, були надані корисні рекомендації керівникам та працівникам роздаткових і харчоблоків закладів, також заплановані подальші дії щодо покращення організації харчування у новому навчальному році.
Громада у соцмережах:
Поділитись
Дізнайтеся також
05/07/2024
Шановна батьківська громадськість!
28/06/2024
Участь представників громади у громадських обговореннях реформи профільної середньої освіти
15/06/2024
КУ «Роздільнянський центр освіти» повідомляє
Усі новини