20.05.2024 10:40
АПАРАТНА НАРАДА
20 травня 2024 року під головуванням міського голови Валерія Шовкалюка. у актовій залі Роздільнянської міської ради відбулася апаратна нарада, яка розпочалось хвилиною мовчання на вшанування пам'яті воїнів, які загинули під час виконання бойових завдань з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.
На зустрічі обговорено проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначено пріоритетні завдання на поточний тиждень. Проінспектовано хід виконання наданих доручень на попередній апаратній нараді.
Усі підприємства, установи та заклади Роздільнянської міської ради працюють у штатному режимі.
По завершенню апаратної наради надано доручення за різними напрямками роботи.
Громада у соцмережах:
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Засідання виконкому
22/07/2024
Апаратна нарада
19/07/2024
43 сесія Роздільнянської міської ради
Усі новини