22.05.2024 09:34
Покращення водопостачання у селі Бецилове
![664d924daa659__photo_2024-05-22_09-30-32.jpg 664d924daa659__photo_2024-05-22_09-30-32.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/240206/664d924daa659__photo_2024-05-22_09-30-32.jpg)
Завдяки спільним зусиллям Роздільнянської міської ради, КП «Мрія» та КП «Роздільнянський міський водоканал» було здійснено заміну старого водопроводу протяжністю 1 кілометр у селі Бецилове.
Заміна водопроводу здійснена господарським способом з використанням внутрішніх ресурсів, та техніки місцевих комунальних підприємств, роботи проводились безперервно, швидко та якісно, мінімізуючи незручності для мешканців.
Ця ініціатива реалізована за доручення Роздільнянського міського голови Валерія Шовкалюка, підтримки міської ради та працівників КП «Мрія» під керівництвом Максима Житника та спрямована на покращення якості водопостачання для мешканців села.
Завдяки новому водопроводу значно покращиться якість питної води. Мешканці Бецилове тепер можуть розраховувати на більш надійну та чисту водопостачальну систему. Крім того, нові труби зменшать ризик аварійних ситуацій та полегшать їх обслуговування в майбутньому.
Дякуємо всім, хто долучився до цього важливого завдання!
![photo_2024-05-22_09-29-46.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/240207/photo_2024-05-22_09-29-46.jpg)
![photo_2024-05-22_09-30-07.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/240208/photo_2024-05-22_09-30-07.jpg)
![photo_2024-05-22_09-30-27.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/240209/photo_2024-05-22_09-30-27.jpg)
![photo_2024-05-22_09-30-35.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/240210/photo_2024-05-22_09-30-35.jpg)
![photo_2024-05-22_09-30-39.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/240211/photo_2024-05-22_09-30-39.jpg)
![photo_2024-05-22_09-30-51.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/240212/photo_2024-05-22_09-30-51.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
23/07/2024
До уваги мешканців міста Роздільна!
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Талановита молодь Роздільнянської громади
16/07/2024
Установчі збори молодіжної ради!
Усі новини