23.05.2024 11:16
Незабутнє театральне переживання в Роздільній – вистава «Історія землі, по якій ви ходили»
![664efcac33891__photo_2024-05-22_09-53-25.jpg 664efcac33891__photo_2024-05-22_09-53-25.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/240875/664efcac33891__photo_2024-05-22_09-53-25.jpg)
17 травня 2024 року в Роздільнянському палаці культури відбулася подія, яка надовго залишиться в серцях глядачів – вистава «Історія землі, по якій ви ходили». Зала була переповнена, і кожен глядач зміг зануритися у світ живої історії.
Постановка, створена за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та Команди психологічної та психосоціальної підтримки, розповіла про події та людей, що формували нашу культуру і залишили свій слід у нашій пам’яті.
Цей захід показав, що наша історія жива і може бути захоплюючою та емоційно насиченою. Вистава «Історія землі, по якій ви ходили» стала яскравим прикладом того, як мистецтво здатне пробудити почуття і надихнути на роздуми про наше минуле і майбутнє.
Це театральне дійство стало не лише мистецьким заходом, а й важливим кроком у зміцнені соціальних зв’язків. По завершенню вистави відбулося обговорення, де глядачі залюбки ділились своїми думками та переживаннями, що посприяло соціальній згуртованості, створивши простір для відкритого обміну емоціями та рефлексіями у нашій великій і дружній громаді.
Дякуємо всім, хто взяв участь у цій події, зробивши її такою особливою та значущою!
Громада у соцмережах:
![photo_2024-05-22_09-52-08.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/241163/photo_2024-05-22_09-52-08.jpg)
![photo_2024-05-22_09-52-10.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/241164/photo_2024-05-22_09-52-10.jpg)
![photo_2024-05-22_09-52-15.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/241165/photo_2024-05-22_09-52-15.jpg)
![photo_2024-05-22_09-52-18.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/241166/photo_2024-05-22_09-52-18.jpg)
![photo_2024-05-22_09-52-40.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/241167/photo_2024-05-22_09-52-40.jpg)
![photo_2024-05-22_09-52-41.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/241168/photo_2024-05-22_09-52-41.jpg)
![photo_2024-05-22_09-52-55.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/241169/photo_2024-05-22_09-52-55.jpg)
![photo_2024-05-22_09-53-02.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/241170/photo_2024-05-22_09-53-02.jpg)
![photo_2024-05-22_09-53-03.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/241171/photo_2024-05-22_09-53-03.jpg)
![photo_2024-05-22_09-53-14.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/241172/photo_2024-05-22_09-53-14.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Засідання виконкому
18/07/2024
Талановита молодь Роздільнянської громади
Усі новини