27.05.2024 13:55
АПАРАТНА НАРАДА
![6654668549cd5__photo_2024-05-27_11-36-03.jpg 6654668549cd5__photo_2024-05-27_11-36-03.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/242522/6654668549cd5__photo_2024-05-27_11-36-03.jpg)
Сьогодні міський голова Валерій Шовкалюк у актовій залі Роздільнянської міської ради провів щотижневу апаратну нараду, яка розпочалось хвилиною мовчання на вшанування пам'яті воїнів, які загинули під час виконання бойових завдань з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.
У засіданні брали участь, секретар міської ради, керуючий справами, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Роздільнянської міської ради.
На зустрічі обговорено проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначено пріоритетні завдання на поточний тиждень.
Головними напрямками залишаються: соціально-економічний розвиток, інфраструктура, благоустрій, водопостачання, мобілізаційна робота в громаді, підтримка ЗСУ та розширення партнерських зв’язків.
Усі підприємства, установи та заклади Роздільнянської міської ради працюють у штатному режимі.
По завершенню апаратної наради надано доручення за різними напрямками роботи.
Громада у соцмережах:
![photo_2024-05-27_10-01-05.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/242623/photo_2024-05-27_10-01-05.jpg)
![photo_2024-05-27_10-01-06.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/242624/photo_2024-05-27_10-01-06.jpg)
![photo_2024-05-27_10-01-07.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/242625/photo_2024-05-27_10-01-07.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
25/07/2024
Засідання виконкому
22/07/2024
Апаратна нарада
19/07/2024
43 сесія Роздільнянської міської ради
Усі новини