29.05.2024 15:11
Психосоціальна підтримка в дії: USAID об'єднує Роздільнянську громаду для «Зцілення душі та тіла»
![66571b43e06a1__photo_2024-05-29_10-22-06.jpg 66571b43e06a1__photo_2024-05-29_10-22-06.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/243461/66571b43e06a1__photo_2024-05-29_10-22-06.jpg)
У Роздільнянській громаді відбувся унікальний тренінг у рамках впровадження програми психосоціальної підтримки «Зцілення душі та тіла». Який став можливий завдяки партнерам громади проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я»
У заході приймали участь представники Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ), фахівці «Роздільнянського РВП ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» та підготовлені тренери курсу SMBM «Зцілення душі та тіла» Роздільнянського ліцею №1 та Дитячої міської поліклініки 6 Сompass
Програма «Зцілення душі та тіла» запроваджується проєктом USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» та втілюється для надання комплексної психосоціальної підтримки жителям Роздільнянської громади, які пережили наслідки війни. Вона включає в себе консультації психологів, групові терапевтичні сесії, а також інші методи роботи, спрямовані на відновлення психоемоційного балансу.
Такі заходи допомагають створити міцну мережу підтримки, яка стане надійним ресурсом для всіх, хто потребує допомоги у складні часи. Акцент робиться на інтеграцію психосоціальної підтримки у повсякдення, що сприяє покращенню якості життя та зміцненню суспільного здоров’я.
![photo_2024-05-29_10-22-01.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/243462/photo_2024-05-29_10-22-01.jpg)
![photo_2024-05-29_10-22-03.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/243463/photo_2024-05-29_10-22-03.jpg)
![photo_2024-05-29_10-22-04.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/243464/photo_2024-05-29_10-22-04.jpg)
![photo_2024-05-29_10-22-05.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/243465/photo_2024-05-29_10-22-05.jpg)
![photo_2024-05-29_14-57-36.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/243466/photo_2024-05-29_14-57-36.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Талановита молодь Роздільнянської громади
16/07/2024
Установчі збори молодіжної ради!
Усі новини