26.11.2021 21:07
Чергове засідання Координаційної ради до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками
![61a13030b939a__Социки.jpg 61a13030b939a__Социки.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/24714/61a13030b939a__Социки.jpg)
25 листопада 2021 року відбулосяЧергове засідання Координаційної ради до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергія Крилова. На засідання Ради були запрошені представники Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» Ольга Костюк заступник голови правління організації, Єлизавета Левіна координаторка напрямку з протидії торгівлі людьми, перший заступник міського голови Ольга Басюк, представники структурних підрозділів та відділів міської ради, поліції, служб, які займаються реалізацією державної політики в даному напрямку, старости.
Тема зустрічі: «Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками»
Слухали Ольга Костюк - заступник голови правління організації, яка повідомила, що в 2000 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства відносно жінок та запропонувала урядам, міжнародним та неурядовим організаціям проводити в цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми. Вона наголосила , що Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» розпочав реалізацію проєкту «Боротьба з насильством над жінками в Україні» та проєкту «Розбудова спроможності Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Одеській області», було обговорене питання приєднання Роздільнянської міської територіальної громади до цих проєктів.
Доповідач також підняла питання не менш важливі для суспільства: гендерна рівність, дотримання прав жінок та чоловіків у різних сферах життя та протидія торгівлі людьми.
В результаті обговорень досягнуто згоди щодо співпраці Роздільнянської територіальної громади та Громадського Руху «Віра, Надія, Любов», збільшенню інформування населення з питань протидії та запобіганню домашньому насильству, питань протидії торгівлі людьми.
Начальник відділу соціальної Наталія ЄЛІЗАРОВА
політики Роздільнянської
міської ради
![61a1305e125c9.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/24717/61a1305e125c9.jpg)
![61a1305e1266f.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/24718/61a1305e1266f.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Талановита молодь Роздільнянської громади
16/07/2024
Установчі збори молодіжної ради!
Усі новини