02.12.2021 09:47
Книжкова святиня – дітям
![6392b4319c448__61a87c422ece8.jpg 6392b4319c448__61a87c422ece8.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/64609/6392b4319c448__61a87c422ece8.jpg)
В рамках регіонального проєкту «Книжкова святиня – дітям» 30 листопада центральну міську бібліотеку відвідали представники Одеського музею української книги, що діє на базі Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського. Під час інтерактивного заходу присутні дізналися багато нового та цікавого про українську книжкову спадщину, про першодрукаря Івана Федорова, а також з великим задоволенням спробували себе в якості друкарів на ручному верстаті – аналогу автентичного друкарського верстату Івана Федорова з використанням дерев'яних кліше ручної роботи і власноруч надрукували собі на згадку сторінку «Острозької Біблії» та образ святого Апостола Луки. Захід провела експертка музею, історикиня Олена Чебан. Цінним подарунком для нашої бібліотеки став альбом Вікентія Кугеля «Погляд фотографа», в якому він показав Одесу з 1913 по 1957 роки.
В заході прийняли участь учні 7-А та 7-Б кл. ЗОШ № 4 м. Роздільна з викладачами Татаровою Г.В. та Малою О.О.
Дякуємо працівникам Музею української книги за цікавий захід, який в наш час сучасних технологій привертає увагу молодого покоління до української книжкової спадщини, історичних витоків книгодрукування, книжкових пам'яток.
![61a87c40266aa.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/64617/61a87c40266aa.jpg)
![61a87c404c53c.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/64618/61a87c404c53c.jpg)
![61a87c4167961.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/64619/61a87c4167961.jpg)
![61a87c41a569e.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/64620/61a87c41a569e.jpg)
![61a87c41abd23.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/64621/61a87c41abd23.jpg)
![61a87c4223f93.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/64622/61a87c4223f93.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
27/06/2024
Шановні мешканці та гості громади!
Усі новини