28.07.2025 11:30 350
Апаратна нарада
Сьогодні, 28 липня 2025 року, у приміщенні Роздільнянської міської ради відбулася чергова апаратна нарада під головуванням першої заступниці міського голови Ольги Босюк за участі керівників виконавчих органів, щоб обговорити нагальні питання та спланувати подальшу роботу.
У ході наради керівники структурних підрозділів міської ради звітували про виконання покладених на них завдань.
Серед головних тем залишаються, соціально-економічний напрямок, благоустрій територій громади, функціонування закладів освіти, охорони здоров’я, співпраця з партнерами та підтримка ЗСУ.
Всі підприємства, заклади та установи громади працюють у штатному режимі. Кожен керівник отримав завдання у межах своєї компетенції.
Працюємо разом, щоб зробити життя у нашій громаді комфортнішим для кожного.
Дякуємо ЗСУ.
Громада у соцмережах:
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Одеса прийняла IV етап Української Дартс Ліги: змагання, що зібрали спортсменів з усієї України
23/06/2026
До уваги мешканців села Кошари
Усі новини
