26.02.2022 19:41
УВАГА! В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВВОДИТЬСЯ КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА З 26 ЛЮТОГО 19:00 ДО 06:00
![6403e227387b4__Весна-надії-(1280 ×-720 пікс.)-(1).png 6403e227387b4__Весна-надії-(1280 ×-720 пікс.)-(1).png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/79971/6403e227387b4__Весна-надії-(1280 ×-720 пікс.)-(1).png)
Відповідно до частини 1 статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» Начальник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Гриневецький, на вимогу командувача Оперативного командування «Південь», своїм Розпорядженням запроваджує на території Одеської області комендантську годину з 26 лютого 19:00 до 06:00.
Заборонено перебування людей у зазначені години на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.
Здійснювати перевірку документів у осіб, а в разі потреби проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян, за винятком обмежень, встановлених Конституцією України.
УВАГА!!!
Заборонено 27 лютого 2022 року рух транспортних засобів на території Одеської області, крім служб екстреної медичної допомоги, транспортним засобам спеціалізованого призначення, які виконують невідкладне службове завдання, за умови ввімкнення спеціальних світлових сигнальних пристроїв та автомобілів, рух яких дозволено за спеціальними перепустками.
Головному управлінню Національної поліції в Одеській області та Південному територіальному управлінню військової служби правопорядку забезпечити контроль за дотриманням зазначених вимог на території Одеської області.
Дане розпорядження набуває чинності з 26 лютого 2022 року.
Визнати таким, що втратило чинність розпорядження Одеської обласної військової адміністрації №1-А/2022 від 24.02.2022 року.
Виконання розпорядження контролюватиме особисто Начальник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Гриневецький.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника, було відзначено кращих фахівців Одещини
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Талановита молодь Роздільнянської громади
Усі новини