13.04.2026 10:33 239
У Роздільнянській громаді провели безоплатну стерилізацію та вакцинацію тварин
3 квітня та 10 квітня 2026 року за ініціативи Роздільнянського міського голови Валерія Шовкалюка, спільно з Благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «Білий Янгол»» та організацією «Sterilization.UA» було організовано та проведено заходи з безоплатної стерилізації безпритульних тварин та тварин, які знаходяться під опікою. Також спільно з Роздільнянською районною державною лікарнею ветеринарної медицини проведено вакцинацію проти сказу.
⠀
У рамках зазначених заходів було стерилізовано 40 тварин, з яких 7 — собаки та 33 — кішки.
⠀
Проведення стерилізації безпритульних тварин є важливим заходом, спрямованим на гуманне регулювання їхньої чисельності, зменшення кількості тварин на вулицях, попередження поширення небезпечних захворювань, зокрема сказу, а також підвищення рівня безпеки та комфорту мешканців громади.
⠀
Стерилізація зазначеними організаціями проводиться без вилову та перетримки тварин.
⠀
Про запис на наступну безоплатну стерилізацію буде повідомлено додатково.
⠀
Стерилізація з виловом безпритульних тварин планується іншою організацією у квітні–травні 2026 року.
⠀
Громада у соцмережах:
_logo.svg.png)
