19.12.2022 16:26 186
Турнір з гандболу, присвячений Дню створення Роздільнянської територіальної громади
19 грудня 2022 року в приміщенні спортивного залу школи-гимназії №1 м. Роздільна, відбувся турнір з гандболу, присвячений Дню створення Роздільнянської територіальної громади. Це спортивне свято було організоване за підтримки Роздільнянської міської ради. Змагання урочисто відкрив міській голова Валерій Шовкалюк, який побажав спортсменам успіхів, чесної та безкомпромісної боротьби та мирного неба. За підсумками кругового турніру перемогу здобули наші гості з обласного центру – м. Одеса. Переможцям було вручено кубок від Роздільнянської міської ради. Ми, жителі нашої громади, з нетерпінням чекаємо нових змагань та перемог наших спортсменів.
Поділитись
Дізнайтеся також
03/06/2026
Ветеранів та ветеранок Одещини запрошують до участі в обласних змаганнях «Ігри Воїнів Карпат – 2026»
01/06/2026
Світ, де зручно кожному
Усі новини