14.04.2023 16:37
ВІТАЄМО РОЗДІЛЬНЯНСЬКУ КОМАНДУ З БРОНЗОЮ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ U-11
![6439575ccc807__341333550_440306394978976_4357117212900370576_n.jpg 6439575ccc807__341333550_440306394978976_4357117212900370576_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/88871/6439575ccc807__341333550_440306394978976_4357117212900370576_n.jpg)
Вранці, 14 квітня, з бронзовою нагородою додому повернулася команда «Вікторія» міста Роздільна (тренер Олександр Гаврилюк), яка посіла почесне третє місце на Чемпіонаті України з футзалу серед юнаків у категорії U-11.
Змагання проходили у Луцьку. Участь брали 12 команд.
Зустріли та привітали бронзових призерів, юних футболістів нашої громади, з високим спортивним результатом Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, заступник міського голови Сергій Крилов та депутатка міської ради Наталя Буковська.
Міський голова побажав спортсменам перемог та високих результатів у спорті й надалі та передав солодкі подарунки.
Тренер команди Олександр Гаврилюк відзначив, що цьому результату передував непростий шлях, але діти наполегливо тренувалися та гідно підтвердили свій рівень на Чемпіонаті України.
Відзначимо, що Одеську область на цих змаганнях також представляла команда «Іллічівець» міста Чорноморськ.
Громада у соцмережах:
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
День тренера
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Талановита молодь Роздільнянської громади
Усі новини