17.04.2023 11:52
НАГОРОДЖЕННЯ ОЛЕКСАНДРА ЛУКАНЯ ТА ВАДИМА УМНІКОВА
![643d0970369b9__341380105_1420709655370611_4771013099323046483_n.jpg 643d0970369b9__341380105_1420709655370611_4771013099323046483_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/88989/643d0970369b9__341380105_1420709655370611_4771013099323046483_n.jpg)
Нещодавно у спортивній залі Роздільнянського міського ліцею №4 відбувся районний турнір з настільного тенісу серед чоловіків, присвячений ювілею Олександра Луканя. Він потрапив до Роздільної у 2018 році через війну, яка на той час тривала у Донецькій та Луганській областях.
Під час офіційної церемонії відкриття цього турніру відзначили високі результати у настільному тенісі в складі роздільнянських команд двох спортсменів — Олександра Луканя та Вадима Умнікова.
Щирі слова вітання на їх адресу висловили секретар Роздільнянської міської ради Тетяна Антонова-Левченко та начальниця відділу молоді та спорту міської ради Тетяна Шайдук, які зауважили, що досягнення спортсменів є гордістю для нашої громади. Тенісистам вручили подяки, а Вадиму Умнікову — ще й посвідчення кандидата в майстри спорту. Також подяку висловили Віталію та Анжелі Умніковим за гідне виховання своїх дітей, всебічну підтримку їх спортивних здібностей на змаганнях з настільного тенісу районного, обласного та Всеукраїнського рівнів.
Звання кандидата в майстри спорту Вадиму Умнікову присвоїли за зайняте третє місце на Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2008 р.н. і молодше у складі збірної Одеської області, до якої увійшли три тенісисти. І вперше за історію роздільнянського настільного тенісу у складі збірної області виступав вихованець Роздільнянської ДЮСШ.
Чемпіонат проходив в с. Андріївка Львівської області 9 — 12 березня.
Спільно з тренером Георгієм Новаченком вони йшли до цієї мети п'ять років. Вже з першого року навчання Вадим демонстрував високий рівень та був переможцем у більшості турнірів, в яких брав участь.
За підготовку команди Одеської області, яка посіла ІІІ місце у Чемпіонаті України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2008 р.н. і молодше, Федерація настільного тенісу нагородила Георгія Новаченка грамотою.
Олександр Лукань цього року брав участь в обласних змаганнях серед чоловіків у складі роздільнянської команди. Успіх команди залежав від його наступної гри, в якій він переміг. І за результатами команда Роздільнянського району вперше стала переможцем в обласних змаганнях, які були присвячені Дню міста Роздільна.
Незважаючи на інвалідність Олександр тренується і проводить активну роботу щодо популяризації настільного тенісу на Роздільнянщині.
Під час свого звернення до присутніх Георгій Новаченко наголосив, що вдячний всім, хто підтримує цей вид спорту в нашому місті, а також висловив подяки від Віце-президента Федерації настільного тенісу Одеси та Одеської області О.С. Дегтярьова міському голові Валерію Шовкалюку та Президенту дитячого районного клубу з настільного тенісу Івану Заборею за значний особистий внесок у розвиток тенісу настільного та підтримку талановитих спортсменів Роздільнянського району.
Громада у соцмережах:
![643d090ac251b.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/89001/643d090ac251b.jpg)
![643d09138e89b.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/89002/643d09138e89b.jpg)
![643d0918d7b5e.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/89003/643d0918d7b5e.jpg)
![643d091d4cd08.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/89004/643d091d4cd08.jpg)
![643d0928c4b63.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/89005/643d0928c4b63.jpg)
![643d092fb2f57.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/89006/643d092fb2f57.jpg)
![643d093bc2af2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/89007/643d093bc2af2.jpg)
![643d0959e240f.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/89008/643d0959e240f.jpg)
![643d0961dc545.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/89009/643d0961dc545.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
День тренера
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Талановита молодь Роздільнянської громади
Усі новини