03.05.2023 20:38
Форум громад
![64529c36ecf20__photo_2023-05-03_20-31-55.jpg 64529c36ecf20__photo_2023-05-03_20-31-55.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/92497/64529c36ecf20__photo_2023-05-03_20-31-55.jpg)
У Києві 28 квітня відбувся «Форум громад», який зібрав у залі представників влади, громад, донорських організацій та бізнесу з метою обговорення питань відновлення та розвитку громад в Україні. Організатором заходу став Благодійний фонд Hromada Hub за підтримки FES-Ukraine, Інститут Горшеніна та Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
⠀
Запрошені гості разом із експертами обговорювали питання на чотирьох дискусійних панелях, зокрема, про ініціативи центральної влади щодо допомоги українським громадам у протистоянні агресії, голос громад та їхні запити, донорську підтримку українських громад та роль бізнесу у відновленні громад і територій.
⠀
Перший заступник Роздільнянського міського голови Ольга Босюк також взяла участь у цьому форумі. Вона наголосила на необхідності об’єднання зусиль місцевих та центральної влади, благодійників та відповідального бізнесу для напрацювання дієвих механізмів відновлення та розвитку громад задля благополуччя їх мешканців.
⠀
Форум Громад став майданчиком для діалогу, обміну успішним досвідом та пошуку шляхів залучення ресурсів міжнародних партнерів з метою повоєнного відновлення і розвитку регіонів України.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Громада у соцмережах:
![photo_2023-05-03_20-31-57-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/92504/photo_2023-05-03_20-31-57-(2).jpg)
![photo_2023-05-03_20-31-57.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/92505/photo_2023-05-03_20-31-57.jpg)
![photo_2023-05-03_20-31-58-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/92506/photo_2023-05-03_20-31-58-(2).jpg)
![photo_2023-05-03_20-31-58.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/92507/photo_2023-05-03_20-31-58.jpg)
![photo_2023-05-03_20-31-59.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/92508/photo_2023-05-03_20-31-59.jpg)
![photo_2023-05-03_20-32-00.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/92509/photo_2023-05-03_20-32-00.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Талановита молодь Роздільнянської громади
16/07/2024
Установчі збори молодіжної ради!
Усі новини