Логотип

Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

16.05.2023 10:55

НОВИНИ ВОЛЕЙБОЛУ

64633719da1ac__IMG-9884767dd5cb551cdf2f3d91bff2154b-V.jpg

Нещодавно в спортивні залі комунального закладу «Роздільнянська дитячо-юнацька спортивна школа» пройшов Турнір з волейболу пляжного серед дівчат 2007 року народження та молодше, присвячений Всесвітньому Дню здоров’я.

Це відбіркові змагання для участі у Чемпіонаті Одеської області. Переможцями стали Анастасія Курилова та Юлія Подвисоцька , друге місце посіли Ірина Опарій та Тетяна Петрішина, на третьому місці опинились Юлія Користа та Ніка Баранкевич, на четвертому місці Анастасія Губернюк та Регіна Окунь.

06 травня у м. Біляївка пройшов обласний Турнір з волейболу серед жіночих команд, пам’яті Павла Легкого.
У змаганнях приймали участь команди з: м. Біляївка, Яськівської ОТГ, Петродолинської ДЮСШ, с. Нерубайське, дві команди з с. Мирне та ДЮСШ м. Роздільна.
У запеклих іграх команда дівчат 2007 року народження та молодше виборола третє місце, до речі сама молодша у віковій категорії серед інших досвідчених команд жінок.

До складу нашої команди увійшли: Ірина Опарій , Анастасія Курилова , Тетяна Петрішина, Юлія Подвисоцька, Юлія Кандибка, Ніка Баранкевич, Інеса Данільчук . Кращим гравцем визнана Ірина Опарій.

Підготували команду до змагань тренера-викладачі Алла Володимирівна Сімаченко та Владислав Валерійович Сімаченко.