16.05.2023 15:58
ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА
![64637e283779e__изображение_viber_2023-05-16_11-55-40-179.jpg 64637e283779e__изображение_viber_2023-05-16_11-55-40-179.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/94895/64637e283779e__изображение_viber_2023-05-16_11-55-40-179.jpg)
Під час чергової апаратної наради 15 травня 2023 року під керівництвом Роздільнянського міського голови Валерія Шовкалюка розглядалися нагальні питання щодо водопостачання, енергоефективності комунальних закладів громади, зокрема, Роздільнянської БПЛ та БП «Перлина», видачі гуманітарної допомоги соціально вразливим категоріям населення тощо. Обговорили соціальні питання, пов'язанні із забезпеченням житлом внутрішньо переміщених осіб; питання розміщення та замовлення дорожніх знаків.
Окремо звернули увагу на необхідності подальшої роботи в напрямку залучення інвестицій від західних партнерів, в чому Роздільнянська громада має позитивний досвід, та порядку здійснення нотаріальних дій в старостатах.
Громада у соцмережах:
Поділитись
Дізнайтеся також
22/07/2024
Апаратна нарада
08/07/2024
АПАРАТНА НАРАДА
24/06/2024
АПАРАТНА НАРАДА
17/06/2024
АПАРАТНА НАРАДА
Усі новини