18.05.2023 16:54
У поліклінічному відділенні Роздільнянської БПЛ з'явився мурал
![Birthday-(940 ×-924 пікс.)-(1280 ×-720 пікс.)-(4).png Birthday-(940 ×-924 пікс.)-(1280 ×-720 пікс.)-(4).png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/120526/Birthday-(940 ×-924 пікс.)-(1280 ×-720 пікс.)-(4).png)
Ідея патріотичного муралу виникла у медичної директорки поліклініки Тетяни Муравської. А вже над втіленням, обробкою, адаптацією і макетом працювала викладачка Роздільнянської дитячої школи мистецтв Роза Алмазян.
Розпис стіни медзакладу художниця здійснила разом з чоловіком Вагаршаком Хачатряном. У результаті з'явився справжній витвір мистецтва, який уособлює патріотизм та самовіддану працю медиків в умовах війни.
З вірою в перемогу та мир в Україні медичні працівники сьогодні рятують життя на фронті та в тилу.
Слава Україні!
Громада у соцмережах:
![IMG_7155.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/120527/IMG_7155.jpg)
![IMG_7163.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/120528/IMG_7163.jpg)
![IMG_7165-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/120529/IMG_7165-(2).jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини