20.05.2023 15:37
Дмитро Кошевой переміг у фінальних змаганнях обласної Спартакіади на дистанції з бігу на 1500 метрів
![6468c1d168316__Грамота-Спартакіада-школярів-1.jpg 6468c1d168316__Грамота-Спартакіада-школярів-1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/95826/6468c1d168316__Грамота-Спартакіада-школярів-1.jpg)
18 травня 2023 року у м. Чорноморськ Одеської області пройшли фінальні змагання обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти 2022-2023 навчального року з легкої атлетики.
Незважаючи на те, що команда Роздільнянської міської територіальної громади виступала у неповному складі (6 з необхідних 10 учасників), у підсумку наші школярі зуміли зайняти 4 місце.
В особовому заліку Дмитро Кошевой на дистанції з бігу на 1500 метрів став чемпіоном!
Естафетна команда у складі Дмитра Кошевого, Домініка Шишканова, Богдана Кошевого та Євгена Блажевського зайняла ІІ місце. Свій внесок у спільний результат зробили також Іван Бессарабчук та Юлія Дикал.
Дякуємо Роздільнянській дитячо-юнацькій спортивній школі та Роздільнянському міському ліцею № 1, адже саме їх учні забезпечили участь команди школярів у цих змаганнях і достойно представили нашу громаду. Тренер команди – Михайло Іванович Делі.
Сподіваємося, що на наступних змаганнях наша збірна команда школярів включатиме також представників і інших навчальних закладів Роздільнянської громади.
![Грамота-Спартакіада-школярів-1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/95827/Грамота-Спартакіада-школярів-1.jpg)
![Грамота-Спартакіада-школіряв.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/95828/Грамота-Спартакіада-школіряв.jpg)
![Дмитро-Кошевой.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/95829/Дмитро-Кошевой.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
19/07/2024
День тренера
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Талановита молодь Роздільнянської громади
Усі новини