31.05.2023 13:04
Робочі візити до міських закладів освіти
![64771c28e35bd__изображение_viber_2023-05-31_10-48-46-122.jpg 64771c28e35bd__изображение_viber_2023-05-31_10-48-46-122.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/97990/64771c28e35bd__изображение_viber_2023-05-31_10-48-46-122.jpg)
Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк з робочим візитом відвідав всі загальноосвітні та дошкільні заклади в місті та поспілкувався щодо нагальних потреб з керівниками та завгоспами освітніх закладів.
Основне питання — це облаштування укриттів з метою відновлення очної форми навчання в міських ліцеях та садочках, де це можливо, орієнтовно з 1 вересня цього року.
Також в ході робочих зустрічей обговорили питання харчування, благоустрою, поточних ремонтних робіт в закладах освіти та швидкісного Інтернету.
Відзначимо, що для закладів освіти на території Роздільнянської громади, де прилегла територія потребує належного покосу трави, з метою виконання цих робіт за кошти місцевого бюджету були закуплені 23 газонокосарки. Пальне до них також закуповується та видається.
Участь в робочих зустрічах взяли заступник міського голови Сергій Крилов, в.о. начальника відділу освіти Роздільнянської міської ради Марина Ніщенко та директор КЗ “Роздільнянський центр освіти” Микола Сухой.
![изображение_viber_2023-05-31_10-48-40-834.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/97991/изображение_viber_2023-05-31_10-48-40-834.jpg)
![изображение_viber_2023-05-31_10-48-41-873.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/97992/изображение_viber_2023-05-31_10-48-41-873.jpg)
![изображение_viber_2023-05-31_10-48-43-194.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/97993/изображение_viber_2023-05-31_10-48-43-194.jpg)
![изображение_viber_2023-05-31_10-48-44-205.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/97994/изображение_viber_2023-05-31_10-48-44-205.jpg)
![изображение_viber_2023-05-31_10-48-45-154.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/97995/изображение_viber_2023-05-31_10-48-45-154.jpg)
![изображение_viber_2023-05-31_10-48-47-056.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/97996/изображение_viber_2023-05-31_10-48-47-056.jpg)
![изображение_viber_2023-05-31_10-48-48-025.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/97997/изображение_viber_2023-05-31_10-48-48-025.jpg)
![изображение_viber_2023-05-31_10-48-49-076.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/97998/изображение_viber_2023-05-31_10-48-49-076.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Талановита молодь Роздільнянської громади
16/07/2024
Установчі збори молодіжної ради!
Усі новини