24.07.2023 15:47
Зустріч керівника Роздільнянського ЦНАПу з представником Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області
![64be73a94d26f__ДЛЯ-САЙТУ-(56).png 64be73a94d26f__ДЛЯ-САЙТУ-(56).png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/113088/64be73a94d26f__ДЛЯ-САЙТУ-(56).png)
Сьогодні начальником відділу обслуговування громадян № 16 Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області — Лілією Єгоровою проведено зустріч з керівником Роздільнянського ЦНАПу Віталієм Писаревським, з метою обговорення нагальних питань стосовно:
👉прийому заяв;
👉правильністю заповнення декларації;
👉переліку документів для призначення субсидії та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу.
💬Під час зустрічі обговорено домовленість щодо співпраці по вищевказаним питанням. На заході додатково були розглянуті зміни в пенсійному законодавстві, а також можливість сплати добровільних внесків, у тому числі на користь третіх осіб.
Громада у соцмережах:
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
Підсумки взаємодії органів ДРАЦС з органами місцевого самоврядування у ІІ кварталі 2024 року
08/07/2024
Новини Роздільнянського ЦНАПу
01/07/2024
Новини Роздільнянського ЦНАПу
15/06/2024
Новини Роздільнянського ЦНАПу
Усі новини