Логотип

Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

19.09.2023 08:44

Механізми та інструменти використання різних форм власності для розвитку бізнесу

65089af0a0c57__Post_anons_1409.original.jpg

14 вересня відбулося засідання Міжміської робочої групи з покращення місцевого бізнес-клімату, яке впроваджується ГО "Електронна Республіка" за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" .

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Тема зустрічі "Доступ до майна різних форм власності як інструмент сприяння покращенню бізнес-середовища".

У зустрічі взяли участь 104 учасники з різних міст України. Серед них 98 представників органів місцевого самоврядування з 22 областей України, 4 представники бізнес-асоціацій та 2 представники бізнесу.

Засідання відкрила модератор заходу Євгенія Поремчук, експерт з відкритих даних та цифрової трансформації публічних послуг. Пані Поремчук розповіла про принципи роботи Міжміської робочої групи, зробила короткий огляд теми заходу та оголосила план заходу.

Першою до слова була запрошена Вікторія Гудзь, перший заступник начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях. Пані Гудзь розповіла про механізми та інструменти використання державного майна для розвитку бізнесу. Вона також розповіла про державні гарантії, прозорість ціноутворення та прозорість. Також повідомила які зараз існують державні пільги та гарантії щодо використання майна та показала, де цю інформацію можна знайти.

Наступним спікером була Наталія Яким, головний спеціаліст відділу інвестицій та економічного розвитку виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Пані Яким поділилася досвідом створення та використання інвестиційної карти Дрогобича. Інвестиційну карту вдалося створити завдяки підтримці та фінансуванню Програми USAID.

Орест Фільц, директор Львівської агенції регіонального розвитку, розповів, як вони працювали з інвестиційними картами, де і яку інформацію та дані використовували для створення цих карт. Пан Фільц показав приклади таблиць для швидкого збору інформації та повідомив учасникам, що він відкритий до консультацій, якщо якийсь регіон потребує їхньої допомоги.

Євгенія Поремчук попросив ті громади та міста, які зацікавлені у розробці інвестиційних карт написати у чат або ж на електронну адресу mrg@erepublic.ngo.

З презентаціями спікерів можна ознайомитися нижче за посиланням:

Презентація Вікторії Гудзь Фонд державного майна України.pptx_compressed

Презентація Наталії Яким МР Дрогобич.pptx_compressed


Громада у соцмережах: