27.10.2023 14:25 237
Учні громади взяли участь у написанні радіодиктанту
Бурдівський ліцей взяв участь у щорічному флешмобі – Радіодиктант національної єдності. Його проводять з 2000 року, щоб популяризувати українську мову, об'єднувати її носіїв та знавців.
Наша мова – це не просто засіб спілкування, це наша душа, наше національне джерело сили та гордості.
💪Особливо важливо це в контексті повномасштабного російського вторгнення, коли збереження нашої ідентичності та культурних цінностей є завданням вищого порядку.
Громада у соцмережах:
Поділитись
Дізнайтеся також
19/06/2026
У закладах освіти громади реалізовано важливі заходи з енергозбереження та термомодернізації
Усі новини
