27.10.2023 14:43 222
Учні та вчителі ліцею долучились до прибирання
🔰У Роздільнянському міському ліцеї №2 пройшла акція «Я – господар ліцею». Діти та вчителі із радістю вийшли на свої ділянки. Лунали пісні, дитячий сміх, згадували часи довоєнного життя. Працювали з особливим настроєм.
Всі разом зробили велику справу. 👍🍁🍂
Громада у соцмережах:
Поділитись
Дізнайтеся також
19/06/2026
У закладах освіти громади реалізовано важливі заходи з енергозбереження та термомодернізації
Усі новини
