11.11.2023 17:47
Прозорість і підзвітність: результати діяльності робочої групи за останні два тижні
![654fa286d2be4__400683015_730704602424259_8739459543946119930_n.jpg 654fa286d2be4__400683015_730704602424259_8739459543946119930_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/143251/654fa286d2be4__400683015_730704602424259_8739459543946119930_n.jpg)
У п’ятницю, 10 листопада, під головуванням заступника голови Одеської ОВА Сергія Кропиви відбулося засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність».
Члени групи заслухали представників прокуратури, територіального управління БЕБ в Одеській області, Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської ОВА, керівників РВА та ТГ.
Під час засідання було розглянуто тендери, які викликають запитання щодо їх доцільності та членами комісії прийнято рішення про спрямування відповідних запитів до правоохоронних органів для аналізу зазначеної діяльності. Також листи буде направлено до територіальних громад щодо розгляду доцільності та необхідності проведення даних тендерів та у разі необхідності відміну їх проведення.
Зі свого боку представники правоохоронних органів запевнили, що всі питання знаходяться під пильним контролем.
«В черговий раз наголошую на виваженості та доцільності щодо оголошення тендерів та укладанні відповідних договорів, якщо є альтернативні варіанти вирішення того чи іншого питання, то кошти варто спрямувати на допомогу ЗСУ», – зазначив Сергій Кропива.
Нагадаємо, що робоча група з питань прозорості і підзітності створена з метою здійснення контролю за належним використанням коштів, що виділяються з обласного та місцевих бюджетів, а також Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. В рамках урядової антикорупційної ініціативи та для регулярного публічного висвітлення інформації щодо здійснення державних закупівель із звітуванням про локацію об’єктів та стадії реалізації проєктів.
Громада у соцмережах:
![400722745_730704615757591_8074521884119582257_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/143252/400722745_730704615757591_8074521884119582257_n.jpg)
![400725482_730704642424255_8794753487408691716_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/143253/400725482_730704642424255_8794753487408691716_n.jpg)
![400732269_730704589090927_6835341626867234497_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/143254/400732269_730704589090927_6835341626867234497_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника, було відзначено кращих фахівців Одещини
28/06/2024
Участь представників громади у громадських обговореннях реформи профільної середньої освіти
19/06/2024
Азартні ігри – це лише розвага!
Усі новини