14.11.2023 14:18
У громаді триває санітарна підрізка дерев
![655365fd9f6e4__photo_8_2023-11-14_14-01-34.jpg 655365fd9f6e4__photo_8_2023-11-14_14-01-34.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/143978/655365fd9f6e4__photo_8_2023-11-14_14-01-34.jpg)
З метою уникнення аварійних ситуацій на лініях електропередач та загрози життю і здоров'ю мешканців громади управлінням житлово-комунального господарства здійснюється санітарна підрізка дерев. На майбутню сесію до розгляду депутатів готується проєкт рішення щодо збільшення фінансування Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Роздільнянської міської територіальної громади на 2022-2023 роки, що дозволить збільшити обсяг запланованих робіт з санітарної підрізки аварійних та фаутних дерев у місті та селах громади. У разі прийняття рішення до кінця поточного року планується здійснити підрізку сухих дерев у населених пунктах громади в межах фінансування Програми.
З чинною редакцією Програми можна ознайомитись за посиланням.
Громада у соцмережах:
![photo_10_2023-11-14_14-01-34.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/143979/photo_10_2023-11-14_14-01-34.jpg)
![photo_1_2023-11-14_14-01-34.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/143980/photo_1_2023-11-14_14-01-34.jpg)
![photo_3_2023-11-14_14-01-34.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/143981/photo_3_2023-11-14_14-01-34.jpg)
![photo_5_2023-11-14_14-01-34.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/143982/photo_5_2023-11-14_14-01-34.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
23/07/2024
До уваги мешканців міста Роздільна!
22/05/2024
Покращення водопостачання у селі Бецилове
01/05/2024
Ліквідація стихійного сміттєзвалища
Усі новини