23.11.2023 14:17
Для потреб громади придбано новий екскаватор-навантажувач
![655f4360bf8c9__photo_17_2023-11-23_12-49-19.jpg 655f4360bf8c9__photo_17_2023-11-23_12-49-19.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/146163/655f4360bf8c9__photo_17_2023-11-23_12-49-19.jpg)
Сьогодні, 23 листопада 2023 року, у межах робочої зустрічі начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько спільно з Роздільнянським міським головою Валерієм Шовкалюком відвідали комунальне підприємство «Роздільнянський міський водоканал».
Для забезпечення стабільної роботи КП «Роздільнянський міський водоканал» за кошти місцевого бюджету було придбано сучасний та потужний екскаватор-навантажувач JCB 3CX SITEMASTER, який оглянули керівники під час візиту.
Даний вид техніки поєднує в собі функціональність бульдозера, фронтального навантажувача та екскаватора. Його універсальність дозволить успішно впоратись з широким спектром робочих завдань та суттєво полегшить роботу комунальних служб, а також посприяє у наданні громадянам якісних комунальних послуг.
У ході зустрічі Сергій Приходько та Валерій Шовкалюк поспілкувались з керівництвом комунального підприємства щодо нагальних робочих питань.
Громада у соцмережах:
![photo_10_2023-11-23_12-49-19.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/146164/photo_10_2023-11-23_12-49-19.jpg)
![photo_11_2023-11-23_12-49-19.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/146165/photo_11_2023-11-23_12-49-19.jpg)
![photo_12_2023-11-23_12-49-19.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/146166/photo_12_2023-11-23_12-49-19.jpg)
![photo_13_2023-11-23_12-49-19.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/146167/photo_13_2023-11-23_12-49-19.jpg)
![photo_14_2023-11-23_12-49-19.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/146168/photo_14_2023-11-23_12-49-19.jpg)
![photo_16_2023-11-23_12-49-19.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/146169/photo_16_2023-11-23_12-49-19.jpg)
![photo_18_2023-11-23_12-49-19.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/146170/photo_18_2023-11-23_12-49-19.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
23/07/2024
До уваги мешканців міста Роздільна!
22/05/2024
Покращення водопостачання у селі Бецилове
01/05/2024
Ліквідація стихійного сміттєзвалища
Усі новини