07.12.2023 15:58
У громаді продовжуються заходи з безпеки в закладах освіти
![6571d02070393__photo_3_2023-12-07_13-42-52.jpg 6571d02070393__photo_3_2023-12-07_13-42-52.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/150625/6571d02070393__photo_3_2023-12-07_13-42-52.jpg)
Сьогодні до міста прибули вантажівки із залізобетонними конструкціями, які призначені для створення модульного укриття міського ліцею №2. Хід виконання робіт оглянув голова Валерій Шовкалюк. Цей крок є частиною системних заходів з забезпечення безпеки в освітніх установах громади.
⠀
Розвантаження та монтаж цих конструкцій є наступним етапом в процесі створення безпечного простору для навчання учнів під час повітряних тривог. Кожен блок буде розвантажений, зібраний в єдину споруду, а укриття буде облаштовано таким чином, щоб забезпечити комфорт та безпеку під час проведення навчальних занять.
⠀
Цей ініціативний крок свідчить про важливість та відданість міської влади на шляху до створення оптимальних умов для освіти в умовах, коли безпека на першому місці. Модернізація і забезпечення безпечних освітніх просторів стає пріоритетом для громади, щоб учні могли спокійно та ефективно займатися навчанням навіть у непередбачуваних ситуаціях.
Громада у соцмережах:
![407792708_672764348373269_7266418331003475487_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/150632/407792708_672764348373269_7266418331003475487_n.jpg)
![407855217_672764255039945_7275970101335667559_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/150633/407855217_672764255039945_7275970101335667559_n.jpg)
![407862847_672764221706615_3857877107804445256_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/150634/407862847_672764221706615_3857877107804445256_n.jpg)
![408778522_672764285039942_147622809467193483_n-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/150635/408778522_672764285039942_147622809467193483_n-(1).jpg)
![408828125_672764345039936_7054309048114653410_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/150636/408828125_672764345039936_7054309048114653410_n.jpg)
![408828405_672764201706617_2889114650574941568_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/150637/408828405_672764201706617_2889114650574941568_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
18/07/2024
📢ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ГРОМАДА - ВЛАДА: ДІАЛОГ, ДОВІРА, ДІЯ»
18/07/2024
Талановита молодь Роздільнянської громади
16/07/2024
Установчі збори молодіжної ради!
Усі новини