27.12.2023 16:49
Посмертна нагорода Героїв Роздільнянщини
![658c3a45a7d51__photo_3_2023-12-27_16-19-06.jpg 658c3a45a7d51__photo_3_2023-12-27_16-19-06.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/157488/658c3a45a7d51__photo_3_2023-12-27_16-19-06.jpg)
Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено наших Героїв:
- Сергія Вікторовича Хмелевського,
- Сергія Володимировича Дмитрієва,
- Владислава Михайловича Неізвєстних.
Нагрудні знаки та посвідчення, підписані Президентом України, передали у приміщенні міської ради рідним загиблих військовослужбовців очільник громади Валерій Шовкалюк спільно з представником районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – майором Віталієм Підливайло під час зустрічі з членами родин загиблих і померлих військовослужбовців.
Орден «За мужність» надається при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.
– «Знаю, що жодні слова не можуть полегшити горе родин, бо такі болючі втрати – це непереборний глибокий сум, який залишається в серці назавжди, об'єднавши не лише рідних та близьких, а й усю громаду в спільному відчутті втрати. Боляче бачити як батьки, діти, дружини отримують нагороди загиблих.
Для нас вони навіки – Герої, які віддали за кожного з нас, за Україну найцінніше – життя. Вічна шана Героям небесного війська. Низько вклоняємося подвигу військовослужбовців, які стояли на захисті нашої Батьківщини» – промовив Валерій Шовкалюк
Сергій Хмелевський – військовослужбовець 1992 року народження, загинув, виконуючи бойове завдання поблизу міста Бахмут (Донецька область).
Сергій Дмитрієв – старший сержант, гранатометник 1983 року народження, загинув 21 лютого 2023 року під час виконання заходів із забезпечення національної безпеки та оборони країни.
Владислав Неізвєстних – 1992 року народження був старшим сержантом. Загинув 3 березня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.
Світла пам'ять загиблим захисникам України буде вічно живою, допоки ми, несучи в серцях героїзм їхніх подвигів, визнаємо їхню безцінну жертву заради національної незалежності.
Громада у соцмережах:
![413951384_684130273903343_8224958728286012248_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/157506/413951384_684130273903343_8224958728286012248_n.jpg)
![413960268_684131023903268_827194335360621411_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/157507/413960268_684131023903268_827194335360621411_n.jpg)
![415023556_684130250570012_2956003653907487174_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/157508/415023556_684130250570012_2956003653907487174_n.jpg)
![photo_13_2023-12-27_16-19-06.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/157509/photo_13_2023-12-27_16-19-06.jpg)
![photo_17_2023-12-27_16-19-06.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/157510/photo_17_2023-12-27_16-19-06.jpg)
![photo_1_2023-12-27_16-19-06.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/157511/photo_1_2023-12-27_16-19-06.jpg)
![photo_25_2023-12-27_16-19-06.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/157512/photo_25_2023-12-27_16-19-06.jpg)
![photo_28_2023-12-27_16-19-06.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/157513/photo_28_2023-12-27_16-19-06.jpg)
![photo_35_2023-12-27_16-19-06.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/157514/photo_35_2023-12-27_16-19-06.jpg)
![photo_41_2023-12-27_16-19-06.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/70/157515/photo_41_2023-12-27_16-19-06.jpg)