Законодавство
Перелік нормативно-правових актів у сфері запобігання та протидії корупції:
Закон України "Про запобігання корупції"
Кодекс України про адміністративні правопорушення
Закон України "Про службу в органах місцевого самоврядування"
Постанова Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 р. №1195“Про затвердження Порядку передачі дарунків, одержаних як подарунки державі, Автономній Республіці Крим, територіальній громаді, державним або комунальним установам чи організаціям”
Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2000р. №950 «Про затвердження Порядку проведення службового розслідування»
Постанова Кабінету Міністрів України від 25.03.2015р. №171 «Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»
Наказ Національного агентства з питань державної служби від 05.08.2016р. №158 «Про затвердження Загальних правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування»
Корупційні ризики в публічних закупівлях під час воєнного стану: рекомендації НАЗК
Громада у соцмережах:
Поділитись
Запобігання проявам корупції
Плани заходів щодо запобігання і протидії корупції та інформація про результати їх виконання
Пам'ятки для працівників виконавчого апарату і депутатів Роздільнянської міської ради
Пам'ятки для працівників виконавчого апарату і депутатів Роздільнянської міської ради
Обов’язки через наявність конфлікту інтересів. Врегулювання.
Обов’язки через наявність конфлікту інтересів. Врегулювання.
Повідомлення про корупцію
Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень
Викривачі корупції
Викривач – фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.
Електронне декларування
Декларування посадовців - один із найбільш ефективних інструментів запобігання корупції у публічному секторі. Завдяки запроваджений у 2016 році системі е-декларування сьогодні кожен громадянин може дізнатися, які статки має посадовець, який отримує заробітну плату з коштів державного бюджету. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) забезпечує контроль та перевірку декларації посадовців, аби виявити, чи всі суб’єкти декларування подали декларації та чи відповідає вартість їхнього майна та витрати доходам.