Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

21/08/2023

Рішення міської ради від 30.12.2020 № 90-VIII «Про надання згоди на передачу майна комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади в оперативне управління Районному комунальному закладу «Роздільнянський районний Палац культури»»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

IV сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про надання згоди на передачу майна комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади в оперативне управління Районному комунальному закладу «Роздільнянський районний Палац культури»

 

Відповідно до частини 3 статті 78 Господарського кодексу України, пункту 31 частини 1 статті 26, пунктів 5, 8 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду на передачу майна комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади в оперативне управління Районному комунальному закладу «Роздільнянський районний Палац культури» згідно з додатком.
  2. Виконавчому комітету Роздільнянської міської ради створити комісію з передачі майна комунальної власності Роздільнянської міської територіальної громади в оперативне управління Районному комунальному закладу «Роздільнянський районний Палац культури» та передати майно згідно з актом приймання-передачі.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, бл агоустрою, екології, транспорту та підприємництва.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ В.О.Шовкалюк
 

 

   
 

30 грудня 2020 року
№90-VIII

   

Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення