Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

24/10/2023

Рішення міської ради від 22.04.2021 № 693-VIII «Про затвердження Програми розвитку архівної справи Роздільнянської міської територіальної громади на 2021-2023 роки»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

8 сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми розвитку архівної справи Роздільнянської міської територіальної громади на 2021-2023 роки

 

Відповідно до підпункту 22 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок Фінансового управління Роздільнянської міської ради від 15 квітня 2021 року № 39; рішення Виконавчого комітету Роздільнянської міської ради від 16 квітня 2021 року № 135; висновки постійних комісій з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики, з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва; з метою належного зберігання документів та створення умов для громадян при користуванні документами, що зберігаються в архівних установах та використання інформації, що в них міститься, в Роздільнянській міській територіальній громаді, Роздільнянська міська рада


 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму розвитку архівної справи Роздільнянської міської територіальної громади на 2021-2023 роки (далі – Програма) (додається).

2. Фінансовому управлінню Роздільнянської міської ради передбачити в бюджеті Роздільнянської міської територіальної громади кошти на виконання Програми відповідно до затвердження заходів та Бюджетного кодексу України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики; з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою, екології, транспорту та підприємни

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ В.О.Шовкалюк
 

 

   
 

22 квітня 2021 року
№693-VIII

   

Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення