22.06.2026 15:41 64
Збірна України з гандболу серед ветеранів – бронзовий призер Чемпіонату Європи
Збірна України з гандболу серед ветеранів вікової категорії 55+ виборола бронзові нагороди Чемпіонату Європи, що проходив 18-21 червня 2026 року в Португалії.
Команду очолює голова Федерації гандболу Одеської області Сергій Гриневецький, під керівництвом якого ветерани спорту продовжують демонструвати високий рівень майстерності та жагу до перемог.
Особливо приємно, що у складі команди нашу громаду представляв інструктор стадіону «Спартак» Василь Назиру, який разом з досвідченими гандболістами гідно представили Одещину та Україну на міжнародній спортивній арені.
Щиро вітаємо Василя Назиру та всю збірну України з почесним третім місцем! Бажаємо нових спортивних звершень, міцного здоров’я, командної єдності та ще більше перемог, які прославлятимуть Україну у всьому світі🇺🇦🤾🥉
Громада у соцмережах:
Поділитись
Дізнайтеся також
18/06/2026
У Роздільнянській громаді відзначили талановиту молодь, яка прославляє наш край своїми досягненнями
18/06/2026
Молодіжні ідеї в дії
Усі новини
_logo.svg.png)
